با سلام خدمت دوستان گرامی .
همونطور که در عنوان این پست خوندید در ترم آینده حدود 500 دانشجوی جدیدالورود خواهیم داشت که در 7 رشته به تحصیل خواهند پرداخت .
بی مقدمه مصاحبه دکتر نادریان رئیس مجتمع آموزش عالی جهرم با خبرگزاری ایسنا رو قرار خواهم داد .

 

"رئیس مجتمع آموزش عالی جهرم در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس گفت: برنامه چهار ساله این مجتمع تدوین شده و در حال بررسی در هیأت رئیسه است.
دکتر مسعود نادریان گفت: با توجه به اینکه این مجتمع با 5 رشته کارشناسی عملاً از بهمن ماه سال 86 فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را شروع کرده اما امکانات نسبتاً خوبی در این مدت بسیار کم برای دانشجویان فراهم شده است.
وی افزود: ساختمان فعلی مجتمع را در آذرماه 86 در حالی که مخروبه بود از آموزش و پرورش تحویل گرفتیم و بدون هیچ گونه اعتبارات  مصوب شده ای در کمترین زمان ممکن بازسازی شد.
دکتر نادریان گفت:این مجتمع به آزمایشگاه های زبان، کامپیوتر و فیزیک و نیز کتابخانه ای با حدود 3 هزار جلد کتاب فارسی و لاتین مجهز است.
رئیس مجتمع آموزش عالی جهرم گفت: امیدواریم برای ترم آینده در 7 رشته جدید 500 دانشجوی جدید جذب کنیم.
دکتر نادریان افزود: در ترم اول برای دانشجویان خوابگاه ها، صبحانه، ناهار و شام تأمین کردیم و در ترم آینده هم تلاش می کنیم ضمن ادامه کار، هم کمیت و هم کیفیت را به سطح دانشگاه های معتبر کشور برسانیم،اگرچه فعلا هیچ قولی برای انجام این کار نمی دهم،اما تلاش خود را خواهیم کرد. "


ضمنا این قول رو هم به دوستان عزیز خواهم داد که فعالیت های وبلاگ بزودی رنگ و بوی هدفمندتری به خود خواهد گرفت و امیدوارم در این راه دانشجویان عزیز ما رو همیاری بفرمایند .

نوشته شده توسط رضا دارائی در سه‌شنبه 1 مرداد‌ماه سال 1387 در ساعت 11:25 ق.ظ | 1 نظر